De Wiemel | Restaurant en trouwlocatie

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Gasselte, Netherlands

restaurantdewiemel.nl
Restaurant

De Wiemel | Restaurant en trouwlocatie Reviews | Rating 4 out of 5 stars (6 reviews)

De Wiemel | Restaurant en trouwlocatie is located in Gasselte, Netherlands on Gieterweg 2. De Wiemel | Restaurant en trouwlocatie is rated 4 out of 5 in the category restaurant in Netherlands.

Address

Gieterweg 2

Price range

$$

Phone

+31 599564725

Service options

Outdoor seatingDine-in

Amenities

Bar on siteGood for kidsHigh chairsToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible seatingWheelchair-accessible toilet

Offerings

AlcoholBeerCocktailsCoffeeHealthy optionsKids' menuLate-night foodSmall platesSpiritsWine

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

Albert Kerstholt

Lovely place, wondetfull site. Excellent food, drinks and services

M

marc bruins

Good bistro with friendly staff.

J

Janice Warners

Bij de eerste kennismaking waren de yus d orange glazen niet schoon. Nadat gemeld te hebben werd dat glashard ontkent door de eigenaresse en dat zorgde voor een ontevreden gevoel. Lange tijd (lees jaren) maar niet meer heen geweest, tot ik weer werd uitgenodigd om uit eten te gaan. Die date werd later mijn partner en tijdens deze avond was het eten goed in het sfeervolle restaurant. later nogmaals geweest met mijn partner en ook toen was het goed eten in een gezellig restaurant. Afgelopen zomer echter, na jaren, even met mijn kinderen en een kennis een lunch genuttigd op het terras en dat viel dan weer enorm tegen. grote prijzen tegenover slechte kwaliteit. Wisselend dus en dat heb ik gemeld, maar men wenst geen kritiek. (ik zeg het ook als iets wel goed is)

M

Masqueradet

Geweldig, zodra je de buitenkant van het pand ziet stelt het niet al te veel voor maar zodra je binnen komt sta je verstelt van het volume aan sfeer en detail. High Tea viel heerlijk in de smaak met daar niks aan op te merken. Elk gerecht stuk voor stuk uniek en vol van smaak. Personeel mag alleen wel iets meer aanwezig zijn zodat de gast de aanwezigheid ook voelt wat voor meer aanspraakbaarheid zorgt mocht de gast dit nodig hebben.

J

Jolanda J.

De afgehaalde maaltijd was uitstekend! Alles perfect verpakt en heerlijk van smaak. Wat koud moest zijn was koud, wat warm moest zijn was warm. Echt de moeite waard om dit restaurant te steunen in deze periode!

K

Kb Bb

Bij binnenkomst mooi restaurant ,vriendelijk ontvangst. Wat onervaren personeel rondlopen . Eten was ook niet echt heel goed. Gevraagd om schnitzel alleen met uien, krijg je er een met alles erop en eraan. Dit terug gestuurd na keuken. Wordt het eraf gegooid en krijg je een schnitzel waar niks meer op zit? Ook leek net dat die alleen in oven gemaakt was. Niet knapperig geen kleur. Jammer. 1 schaaltje aardappeltjes en 1 schaaltje sla voor hele tafel beetje weinig. Creme brulee net vers gemaakt snap ik. Beetje jammer dat de vla binnen in slap is en suiker laagj niet krokant. Ook meer dan 40 minutem moeten wachten op toetje. Wordt geen 2e keer meer helaas.